Червоний промінь

Для молодих борців Кушугумської ТГ відкрили спортивну секцію

Кушугумська територіальна громада славиться вправними, спритними та сильними спортсменами. Їх нерідко можна бачити на п’єдесталах топ-місць на обласних, всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах. Так, країні зараз дуже непросто. Але завдяки героїчним захисникам, що чинять спротив російським нелюдам, спортивне життя в громаді не згасає, навіть навпаки, успішно розвивається. 27 вересня для юних борців Кушугумської ТГ було урочисто відкрито секцію греко-римської боротьби. Про це розповіли в Кушугумській селищній раді.

На церемонії відкриття були присутні багато високих гостей: селищний голова Володимир Сосуновський, секретар Кушугумської селищної ради Вікторія Кривенко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту громади Вікторія Калниш. Також на захід завітали заслужений тренер України, віцепрезидент Запорізької обласної федерації греко-римської боротьби (ЗОФГРБ) Михайло Шлайфер, заслужений тренер України, почесний президент міської ЗФГРБ Валерій Смірнов, майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України з греко-римської бородьби Віктор Міхеєнко, тренер з боксу, кандидат в майстри спорту Євген Парфьонов та дочка майстра спорту СРСР з греко-римської боротьби, кушугумця Евгенія Трухіна Яна Трухіна. Окрім них, підтримати спортивну молодь прийшли чисельні гості, вихованці Балабинської школи боксу, діти та батьки майбутніх чемпіонів.

Публіка мала нагоду побачити справжнє професійне шоу від спортсменів. Перед присутніми виступили кандидати в майстри спорту та призери міжнародних турнірів з греко-римської боротьби. Одразу після церемонії відкриття тренер провів перше тренування з усіма, хто бажав спробувати власні сили в цьому виді спорту.

“З сьогоднішнього дня в нашій громаді починають виховувати майбутніх чемпіонів ще й з греко-римської боротьби. Висловлюємо щирі слова вдячності усім, хто завітав на наше свято та тим людям, які в такий важкий час для нас всіх продовжують допомогати розвивати спорт в нашому регіоні. Слава Україні! Слава українському спорту!”, – підсумували в Кушугумській селищній раді.

Михайло Шлайфер в свою чергу завітав на захід не з порожніми руками. Віцепрезидент ЗОФГРБ подарував спортивному комплексу Кушугумської громади український національний прапор, який прикрасить спортивний зал боротьби та боксу.