Червоний промінь

185 доба військового вторгнення: російські нелюди вгатили по Малокатеринівці

Вже сто вісімдесят п’яту добу РФ веде повномасштабну війну проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Про останні 24 години на фронті доповідають в ЗОВА.

Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Гуляйполе, Мала Токмачка, Оріхів, Степногірськ. Надійшло 29 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Ракетних обстрілів також зазнали мирні мешканці села Малокатеринівка Кушугумської громади. Громадяни повідомили про зруйновану територію у приватному житловому секторі. Кілька місцевих жителів звернулися до лікарні з осколковими пораненнями.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1615 людини, з них  446 – діти.