Червоний промінь

Запорізьким колаборантам висунули чергову “порцію” підозр

Рано чи пізно кожен державний зрадник обов’язково потрапить до поля зору правоохоронців. Прокурори продовжують займатися ними, зокрема й в Запорізькій області. Чергові підозри отримали так звані “посадовці” окупаційної влади Запорізької області. Нових “чиновників”, яких вигадала РФ на українській території, звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та пособництві державі-агресору, розповіли в Київській міській прокуратурі.

Так, “під роздачу” правоохоронців потрапили фейковий “очільник ради міністрів ВДА” регіону, два його заступники, “міністр промисловості та енергетики” та ексгендиректор ПрАТ “Мелітопольгаз”. Столичною прокуратурою задокументовано злочинну діяльність трьох громадян РФ та двох громадян України. Виконуючи злочинні накази окупаційної влади, вони від’єднали електропостачання та газорозподільні мережі на тимчасово окупованій територій області від систем України. Метою таких дій була подальша інтеграція інфраструктури в системи РФ.

За результатами розслідування трьом громадянам РФ повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Їм загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої. Також підозру отримали два громадянина України – їх звинувачують за ч. 1 ст. 111-2 ККУ (державна зрада). Колаборантам “світить” 15 років за ґратами або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.