Червоний промінь

Запоріжжя знов стало жертвою російського обстрілу

У ніч на понеділок, 12 вересня, приблизно о 0:40 російські окупанти завдали ракетного удару по Запоріжжю. Подробиці про гучні звуки, які чули містяни, вранці розповів голова Запорізької ОДА Олександр Старух. За попередньою інформацією, удару було завдано зенітно-ракетним комплексом С-300.

Відомо, що чотири ракети влучили в технічні будівлі одного з об’єктів інфраструктури на околицях міста. Ворожі снаряди поцілили у приватне підприємство та лісосмугу, зруйновано складське приміщення. Імовірно, пуск ракет було здійснено з боку Василівки, додав очільник ЗОВА.

Місцеві мешканці поділилися, що вже звикли до вибухів, адже вони відбуваються досить часто. Але цього разу було гучно навіть для них. “Ми нічого не бачили, зараз прохолодно стало, вікна всі закриті. Проте було чітко чути, що це вибухи. Ми ж тут близько знаходимось, нам усе літо добре було чути, тоді були відкриті вікна. А сьогодні прямо гучно було”, – сказала жінка. Інший мешканець Запоріжжя заявив журналістам, що раніше на місці обстрілу був тваринницький комплекс. Зараз це приміщення здається в оренду.

Як повідомив губернатор, внаслідок рашистської атаки постраждалих немає. Детальна інформація щодо наслідків уточнюється.