Червоний промінь

Запоріжців двічі за день лякала робота ППО

У Запоріжжі сьогодні, 26 серпня, двічі гриміли вибухи. Мешканці міста чули гучний гул та спостерігали ракетні сліди в небі. Голова Запорізької ОВА Олександр Старух пояснив: це результат роботи сил протиповітряної оборони Збройних Сил України. Його цитату приводять на сайті ЗОВА.

Вперше неспокійно в запорізькому небі стало по обіді. Було чутно звуки, схожі на проліт двох літаків, після цього пролунав вибух. “Без паніки! Спрацювало ППО Збройних сил України! Бережіть себе! Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!”, – написав Старух. При цьому повітряна тривога не була оголошена.

Приблизно о 20-й годині в обласному центрі знову чули вибухи. На цей раз, за інформацією ЗОВА, з боку Василівки ворог атакував населені пункті поблизу Запоріжжя. Попередньо ніхто не постраждав. “Зруйноване відбудуємо. Віримо в ЗСУ! Герої впевнено стоять на нашому захисті!”, – йдеться в повідомленні.

Згодом стало відомо, що в Мелітопольському районі пролунали вибухи на ворожих складах. Чергова “бавовна” звучала на території Новобогданівської ОТГ.