Червоний промінь

У Запоріжжі стартує проєкт «Фотоспалах»: донати за професійні фотосесії підуть на потреби ЗСУ

В Запоріжжі з 23 до 29 жовтня відбудеться тиждень різноманітних професійних зйомок в 16 локаціях з 16 запорізькими професійними фотографами. Мешканців міста запрошують долучитися — всі донати за фотосесії підуть на укомплектування безпілотниками 4 ударних груп спецпідрозділу ГУР МО «Крила», – повідомляє 061.

Кожен запоріжець чи запоріжанка за донат можуть отримати можливість зробити близько 50 професійних фото за 30 хвилин, втілити свої ідеї в життя, або скористатися допомогою професійних фотографів у підборі образів та локацій.

Фотозйомки будуть проходити на 16 локаціях – фотостудіях, парках, острові Хортиця. Донат для вуличної зйомки — від 500 гривень, студійної — від 600 гривень.

Ідея проєкту полягає в тому, що кожен українець і українка, незалежно від професії і статусу, можуть допомогти країні своєю творчістю, взявши участь в професійній експрес-фотосесії за донат.

Організаторки проєкту — волонтерки фонду «Starlife charity», які співпрацюють із спецпідрозділом ГУР МО «Крила». Вони створили проєкт «Фотоспалах-тур містами» для збору коштів на укомплектування чотирьох ударних груп безпілотниками.Фотосесії за донати з успіхом пройшли в Дніпрі, Києві і Мукачеві. Волонтерки вже зібрали 59000 гривень.

Для запису звертайтесь до організаторок заходу:

  • 0963938467 – Дар’я; viber/telegram
  • 0959365542 – Марія; viber/telegram