Червоний промінь

Полеглі Герої стають ангелами у складі небесного війська …

Болюча звістка, яку неможливо усвідомити ні розумом, ні серцем, облетіла Новоолександрівську громаду Запорізького району – ще одна втрата на війні, це військовослужбовець Максим Володимирович Бурлака. Він обороняв територіальну цілісність і суверенітет України, віддавши своє життя за кращу долю майбутніх поколінь.
Церемонія прощання – у середу, 1 травня, о 09:30 годині.  Новоолександрівська громада закликає земляків віддати останню дань Герою, долучитися до живого коридору  та вшанувати пам’ять полеглого захисника України Бурлаки Максима Володимировича. Поховання відбудеться на батьківщині воїна – в селі Веселянка. 
Світла і вічна пам’ять Герою! Щирі співчуття родині!
————- 
Гірка непоправна втрата також в енергетичній родині ПАТ «Запоріжжяобленерго» –  в боях за свободу та незалежність України поліг Зуєв Валентин Ярославович (фото внизу), електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв служби підстанцій Запорізьких високовольтних електромереж.
Валентин народився у 1998 році, в 2020 прийшов працювати в ПАТ «Запоріжжяобленерго». Кваліфікований і відповідальний фахівець, чуйна та щира людина, для багатьох він став значно більше, ніж колегою – добрим та надійним другом.
Попри молодий вік, невпинно розвивався та зростав в обраній професії, але плани обірвала повномасштабна війна. Свідомий громадянин і справжній патріот, у перші ж дні Валентин Зуєв добровільно, за покликом серця долучився до лав ЗСУ та понад два роки боронив рідну землю на фронті.
Загинув 20 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання, до останнього подиху вірний Україні та українському народові. Світла пам’ять та вічна слава Герою!