Червоний промінь

Окупанти “погано покурили” на одній з найбільших баз в Мелітополі

Біля окупованого Мелітополя Запорізької області вночі пролунало чотири вибухи. Стараннями ЗСУ там було зруйновано одну з найбільших військових баз рашистів. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, інформує УНН. Міський голова поділився подробицями чергової “пекельної ночі” для росіян.

Федоров повідомив, що минулої ночі військові РФ у місті “чотири рази не там курили”. В результаті частково зруйновано одну з найбільших російських військових баз, яка розташована на території моторного заводу “Автоцвітліт”. Приємним бонусом стала “бавовна” в селі Мирне, яке знаходиться за 10 км від міста. Там влучним ударом розбомбили одну з установ, яка відповідала за підготовку до так званого “референдуму”. Фото- та відеопідтвердження мер Мелітополя пообіцяв надати за першої ж можливості.

“Підсумувавши це, можна сказати абсолютно точно: ворогові на нашій території некомфортно, на нього не чекають. І зовсім скоро ми розраховуємо, що буде жест доброї волі – вихід з нашого тимчасово окупованого Мелітополя, оскільки щодня вже протягом трьох тижнів у них щось трапляється. Очевидно, курити вони розучилися”, – підсумував міський голова.