Червоний промінь

Історія захисника з Кушугуму, який рятує життя побратимів

Військовослужбовець 23-ї окремої механізованої бригади на позивний “Старий” із Кушугуму Запорізького району гідно несе службу у війську. До повномасштабної війни чоловік здобув освіту за фахом реабілітолога. Нині рятує життя побратимів на Харківському напрямку.

“Старий” — бойовий медик 23 окремої механізованої бригади – розповідає, що отримав цю посаду, бо закінчив ВИШ за фахом реабілітолога. Нині ж це дозволяє йому рятувати побратимів, на кордоні з Росією:

“Займаюсь медициною, навчанням бійців такмеду, надаю домедичну допомогу. Більш професійну в умовах шпиталю. І підтримую бойовий дух, наскільки маю змогу. Завдяки своєму бойовому досвіду, який вже маю”.

До війни військовослужбовець працював водієм. Втім зараз у нагоді стала його освіта реабілітолога:

«Я реабілітолог за освітою. І коли стало питання, хто розуміється на анатомії, хто розуміється на фізіології – зупинилися на моїй кадидатурі. Отак я і став бойовим медиком, пройшов курси, одні, другі, треті. І, на жаль, мій досвід мені знадобився”.

У батальйоні чоловік вже рік. Каже, отримав повістку і,не роздумуючи, пішов до військкомату, де і отримав розподіл саме у цей батальйон. Весь цей час боронить державу на кордоні з Росією:

“Умови доволі складні. Незвичні для нас цивільних, оскільки, навіть маючи деякий бойовий досвід, зіштовхуємось з різними ситуаціями, чималими ризиками, але ми намагаємося підтримувати один одного, ділитися досвідом. Навчати”.

“До цього батальйону всі ми були цивільними. Більшість з нас не мали достатнього військового досвіду, але, на жаль, ця пора змінила наші життя назавжди”.

Військовослужбовець має тверді життєві переконання у тому, що українці мають відстояти свою незалежність, свою державу. І хоч шлях цей омитий кров’ю та втратами, та іншого у нас просто немає.

Наталія Стіна.

Фото з архіву захисника