Червоний промінь

304 доба військового вторгнення: окупанти лякають наступом на Запоріжжя 25 грудня

Минає триста четверта доба відтоді, як противник розпочав повномасштабну війну проти України. На Запорізькому напрямку ситуація – без суттєвих змін. Героїчні Захисники Запорізького краю, як і завжди, утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. Основні зусилля росіяни зосереджують на утриманні окупованих територій, доповіли в ЗОВА. 

Як зазначають в ГУ НП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Червоне, Мала Токмачка, Малинівка, Гуляйполе, Залізничне, Дорожнянка, Чарівне, Новоандріївка, Новоданилівка, Мала Токмачка, Білогір’я, Ольгівське, Щербаки, Малі Щербаки, Кам’янське та Степове. Надійшло 22 повідомлення про  руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті ворожих атак. Евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території не проводилась. 

Російські окупанти заборонили мешканцям анексованих земель Запоріжжя виходити на вулицю 25 грудня. Окупанти попередили про це жителів Василівки, Полог, Кінських Роздор та інших прилеглих населених пунктів області. Порушення заборони нібито каратиметься аж до розстрілу, повідомляє медіаплатформа Forpost із посиланням на “РІА-Мелітополь”. Між собою військові обговорюють, що цього дня може розпочатися наступ по всій лінії зіткнення – від Василівки Запорізької області до Вугледара на Донеччині.

Проте цілком імовірно, що це черговий метод залякування місцевого населення, щоб люди не виходили з домівок. Справа в тому, що останнім часом в цих населених пунктах ЗСУ результативно знищують військові бази ворога, які розташовано в школах та на підприємствах. В цьому українським воїнам допомагає інформація розвідки.