Червоний промінь

283 доба військового вторгнення: в Михайлівці росіяни спалили училище та звинуватили ЗСУ

Противник двісті вісімдесят третю добу веде повномасштабну війну проти України. Захисники Запорізького краю, як і раніше, утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Ворог зосереджує основні зусилля на утриманні окупованих територій. Про це доповіли в ЗОВА.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів Вільнянськ, Білогір’я, Гуляйполе, Оріхів, Червоне, Малинівка, Дорожнянка, Щербаки, Залізничне, Степове, Приморське, Ольгівське, Новоданилівка, Чарівне, Малі Щербаки та Кам’янське. Надійшло 41 повідомлення про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 82 осіб, з них 20 – діти.

У населеному пункті Михайлівка, що на тимчасово зайнятій території Запорізької області, ворог підпалив будівлю навчального закладу “Михайлівське вище професійне училище”. Це було зроблено з метою звинувачення Сил оборони України у знищенні цивільної інфраструктури, розповіли в Генштабі ЗСУ. На реальному фронті, де доводиться воювати не з мирним населенням, а з українськими воїнами, противник продовжує зазнавати втрат. 1 грудня було підтверджено вогневе ураження зосередження живої сили РФ неподалік населеного пункту Кам’янське. Втрати окупантів там склали до 100 осіб пораненими.