Червоний промінь

280 доба військового вторгнення: окупанти евакуювали свою лікарню з Пологів

Противник двісті вісімдесяту добу веде повномасштабну війну проти України. На Запорізькому напрямку ситуація лишається стабільною. Захисники Запорізького краю, як і завжди, утримують українські рубежі. Російські окупаційні війська отримують від наших воїнів добрячої прочуханки. Як звітували в ЗОВА, основні зусилля ворог зосереджує на утриманні зайнятих територій.

Побільшало обстрілів підконтрольної Україні території регіону. За повідомленням ГУНП в Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Комишуваха, Білогір’я, Новоданилівка, Ольгівське, Степове, Червоне, Залізничне, Оріхів, Плавні, Кам’янське, Преображенка, Дорожнянка, Чарівне, Щербаки, Новоандріївка, Мала Токмачка, Загірне, Гуляйполе та Малі Щербаки. Надійшло 11 повідомлень про руйнування житла громадян та об’єктів інфраструктури в результаті російських атак.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 26 осіб.

В області продовжуються успішні військові операції ЗСУ проти загарбників. В місті Пологи російським військам стало некомфортно. Через постійний тиск з боку наших військ вони вирішили передислокувати лікарню з Пологів до тимчасово окупованого Маріуполя. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в Telegram. “Водночас поблизу самих Полог часто чутно автоматні та кулеметні черги. Рашисти вивозять все майно, що вціліло, в тому числі й обладнання з місцевої лікарні. Окупантам на Запорізькому напрямку стає надто гаряче”, – зазначив Федоров.