Червоний промінь

227 доба військового вторгнення: в столиці РФ масово арештовують військових

Противник двісті двадцять сьому добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Героїчні захисники Запорізького краю традиційно утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Про це доповіли в ЗОВА.

Основні зусилля ворог зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби РФ здійснила обстріли позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Запоріжжя, Гуляйполе, Яблукове, Залізничне, Білогір’я, Темирівка, Новоандріївка, Чарівне, Ольгівське, Червоне, Кирпотине, Оріхів, Дорожнянка, Полтавка, Новоданилівка, Мала Токмачка, Малинівка, Преображенка, Степногірськ та Малі Щербаки. Надійшло 18 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 187 людини, з них 45 – діти.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявляє, що в російській столиці Москві розпочався “комплекс заходів”, спрямованих проти військових. Про це йдеться в Telegram-каналі МОУ. “Рух в центрі перекрито. В місто увійшли підрозділи дивізії оперативного призначення імені Дзержинського – “еліти” Росгвардії. Вони рухаються до центру спільно з підрозділами поліції. Відомо про численні арешти, затримання та блокування військових”, – сказано в повідомленні. Натомість, як заявляють у розвідці, по периметру Москви всі військові підрозділи приведено у підвищену бойову готовність.