Червоний промінь

128 доба військового вторгнення: лікарні на окупованих територіях “забиті” військами РФ

Противник сто двадцять восьму добу веде повномасштабну  збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та захищають нашу землю та дають гідну відсіч російським окупантам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін, розповіли в ЗОВА із посиланням на ГУ НП в області. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

За останні 24 години ворог здійснив 33 обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.  За повідомленням ГУ НП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районах населених пунктів Гуляйполе та Мала Токмачка.  Надійшло 39 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1655 людей, з них 415 – діти.

За інформацією української розвідки, на тимчасово окупованих територіях лікувальні заклади переповнені російськими військовослужбовцями, які намагаються уникнути участі у так званій “спецоперації” шляхом самоскалічення. Натомість вони роблять спроби незаконно залучити до війни на своїй стороні місцеве населення окупованих територій, роздаючи “повістки” та погрожуючи арештами.