Червоний промінь

У Запоріжжі та Мелітополі місцеві мешканці затримали і покарали мародерів

 
 

У Запоріжжі в Хортицькому районі Запоріжжя вчора, 15 березня, місцеві мешканці помітили зловмисників, що хотіли поцупити продукти з магазину. Іх затримали і до приїзду поліціянтів прив’язали скотчем до стовпа

Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook запорізький підприємець та волонтер Максим Терещенко, передає 061.

«На Бабурці впіймали любителів поїсти у магазині безкоштовно. Зняли штани та прив’язали до стовпа. Виглядає гарно», – написав Терещенко.

Аналогічний випадок трапився і у Мелітополі. За повідомленням місцевого видання «РІА-Мелітополь» у пункті видачі інтернет-магазину “Розетка” на гарячому зловили мародера, який розбив вітрину і намагався пограбувати відділ алкоголю поряд із пунктом видачі. Покарання не забарилося – чоловіка прив’язали до дерева на пр. Богдана Хмельницького, щоб люди знали своїх “героїв” в обличчя.

Раніше міський голова Мелітополя Іван Федорів, якого вчора звільнили з полону російських окупантів, закликав мародерів повернути все те, що вони винесли із магазинів у перші дні війни. Для цього біля магазину “Палладіум” розгорнули намети і частина мелітопольців, що потрапили на відео завдяки публічному тиску «покаялися» і частково повернули деякі викрадені товари.