Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ

Запоріжці!
Рівно місяць, як триває війна. І рівно місяць, як ми показали усьому світові велич та міць нашої нації. Ми героїчно боремось за нашу землю. Ми йдемо до перемоги! Дякую за це кожному з вас.
Тепер трохи останніх новин.
Сьогодні ми отримали цінний вантаж від нашого німецького міста-побратима Оберхаузена. 20 тон гуманітарної допомоги вже в Запоріжжі. Усі продукти харчування та медикаменти зараз направляють на потреби біженців та розподіляють між міськими лікарнями. Ми дуже вдячні керівництву Оберхаузена за підтримку. І ми будемо і далі звертатися за допомогою до інших міст-побратимів Запоріжжя по всьому світу.
А зараз хочу повідомити вам важливу інформацію, яка може зберегти ваше життя та життя вашої сім’ї. У одному з сіл Мелітопольського району троє підлітків знайшли небезпечний предмет і гралися з ним допоки він не здетонував. Діти живі, але зараз у лікарні. Одна дитина у реанімації.
Тому майте на увазі, що ворог використовує заміновані предмети, а також може скидати протипіхотні міни-«метелики». Будь-які предмети, що лежать на вулиці, можуть містити вибухівку. Ці предмети можуть мати вигляд іграшок, телефонів, ручок. Розказуйте і пояснюйте це своїм дітям. Вони повинні розуміти, що зараз будь-яка знахідка може бути небезпечною для життя. Бережіть себе та близьких.
І наостанок – гарна військова новина з нашої області. Ще один руський корабль пішов у відомому всім напрямку. В тимчасово захопленому порту Бердянську наші захисники знищили великий ворожий десантний корабель «Орск». За інформацією заступниці міністра оборони Ганни Маляр, корабель міг перевозити до двадцяти танків, сорока п’яти БТРів і чотирьохсот десантників.
Гарна ціль і гарна робота наших захисників!
Слава ЗСУ! Слава героям! Слава Україні!