Червоний промінь

Анатолій КУРТЄВ

Запоріжці!
Окупанти продовжують порушувати домовленості та вести терористичні дії. Учора під час руху гуманітарного конвою за маршрутом Запоріжжя –Бердянськ – Маріуполь в районі селища Мангуш військові так званої «ДНР» затримали двох співробітників ДСНС, які знаходились в колоні з гуманітарним вантажем. На жаль, на цей час немає інформації про те, де саме перебувають наші рятувальники.
Дуже віримо у те, що вони живі та здорові та вже скоро зможуть вийти з нами на зв’язок. А військові злочинці обов’язково будуть покарані.
Тепер трохи новин з фронту. Захисники Запорізького краю знову завдали окупантам суттєвих втрат. Наші бійці знищили 50 рашистів, одну бойову машину піхоти та п’ять бронетранспортерів. Ще один бронетранспортер захопили. Окрім того, 10 окупантів було взято у полон.
Тож давайте разом подякуємо нашим хлопцям за гарну роботу та за спокійне життя у Запоріжжі.
Але не втрачайте пильність і не забувайте, що ворог веде ще одну війну – інформаційну. І на цьому фронті він теж вдається до нечесних та підлих дій. Рашисти не лише запускають фейки у соцмережах, а ще й використовують ваші особисті дані, зокрема номери телефонів. Нагадую ще раз: якщо вам будуть дзвонити або писати з невідомих номерів та розповідати якусь пропаганду, або якийсь негатив про нашу армію чи владу, шліть тих, хто телефонує, у напрямку руського корабля. Не реагуйте, зберігайте спокій і перевіряйте усю інформацію. Довіряйте лише офіційним джерелам.
Не забувайте, що окупанти роблять це для того, щоб посіяти паніку і дестабілізувати ситуацію.
А паніка зараз нам з вами зовсім не потрібна. Зараз нам треба працювати та відроджувати життя у Запоріжжі. З початком війни місто застигло. Люди злякалися, довго не могли адаптуватися та зрозуміти, як діяти в умовах сирен та комендантського часу. Багато хто зупинив бізнес. Але з часом ми до усього звикаємо. Вже потроху розпочали працювати кав’ярні, перукарні, спортивні студії. Дякую усім, хто виходить зараз на роботу та підтримує економіку міста та країни. Вважаю, що якщо жодна лікарня, жодна комунальна служба не зупинила свою роботу з початку війни, то і приватний бізнес теж може працювати.
Запоріжжя має прокинутися та відновитися.
Усі разом ми обов’язково переможемо.
Слава Україні!