Червоний промінь

“Запоріжжяобленерго” переходить на телефонний режим через обстріли

З 6 жовтня ПАТ “Запоріжжяобленерго” переходить на дистанційний режим роботи та не приймає відвідувачів очно. Таке рішення було прийнято через збільшення кількості обстрілів інфраструктури міста Запоріжжя, з метою безпеки споживачів. Оголошення розмістили на сторінці підприємства в Facebook. Найближчим часом в онлайн-режим також можуть перевести кол-центр компанії.

Напередодні опалювального сезону об’єкти електроенергетики, зокрема й адміністративні будівлі енергокомпаній, стали однією з ключових мішеней ворога. У зв’язку із цим підприємство вимушене тимчасово обмежити фізичний прийом клієнтів. Мова йде про центри обслуговування клієнтів (абонентські служби) та інші структурні підрозділи “Запоріжжяобленерго”. Так само припиняється прийом звітів щодо обсягів спожитої електроенергії та іншої документації від юридичних споживачів фізично. Все спілкування здійнюється виключно в телефонному режимі.

Обслуговування споживачів на цей час відбувається за допомогою електронних сервісів:

  • скарги, звернення, запити, тощо надсилайте на електронну скриньку інформаційно-консультаційного центру ПАТ “Запоріжжяобленерго” IKC@zoe.com.ua;
  • акти про спожиту електричну енергію за розрахунковий період юридичні споживачі можуть передати у сканованому вигляді, в формі фотокопії через систему обміну повідомленнями Telegram або на електронну адресу zoezvit@zoe.com.ua.

Для швидкої та коректної обробки актів необхідно надавати скановані або фотокопії з чітким зображенням. Також обов’язково зазначати назву районного відділення (РЕМ), в якому знаходиться договір. Передати покази побутові споживачі можуть:

Покази слід передавати протягом останніх двох днів поточного місяця плюс перших трьох днів наступного місяця.

Про відновлення офлайн-обслуговування буде повідомлено додатково, наголосили в оголошенні. “Приносимо вибачення за вимушені незручності, але наразі вимоги безпеки є пріоритетними”, – йдеться в заяві “Запоріжжяобленерго”.