Червоний промінь

У Кушугумській громаді навчатимуть цифрових навичок людей поважного віку

Кушугумська громада анонсувала проєкт «Цифрова майстерня: розширення можливостей для навчання та розвитку цифрових навичок серед людей поважного віку в громаді».
 Мета проєкту: створення умов для повноцінного зростання цифрової компетентності серед жінок поважного віку та їхньої активної участі у сучасному цифровому суспільстві.
 З метою розвитку медіаграмотності планується провести низку навчальних інтенсивів, а саме тренінги: «Можливості та етика в цифровому просторі», «Розпізнавання фейків та дезінформації», «Захист особистої інформації та безпечна користування інтернет-ресурсами», практичні заняття з основ цифрової грамотності, основ користування основними банк-клієнтами (web-доступ та мобільні додатки), платформами основних постачальників комунальних послуг.
 Проєкт реалізовується ГО «Соціальна взаємодія» завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека»: відповіді на виклики війни», який виконується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з ГО «Ла Страда-Україна», Асоціацією жінок-юристок України «Юрфем», Інформаційно-консультаційним жіночим центром, Українською фундацією громадського здоров’я та Центром «Жіночі перспективи» за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Апарату Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики.