Червоний промінь

На ДніпроГЕС починають плановий ремонт

З 24 вересня на Дніпровській ГЕС у Запоріжжі починається поточний ремонт. Роботи проводитимуть з лівого на правий берег міста по одній полосі верхнього б’єфу. Завершити ремонт планується до кінця року, повідомили в Запорізькій ОВА із посиланням на пресслужбу ДніпроГЕС.

Початок повномасштабної реконструкції з перекриттям руху греблею планувався в 2022 дещо раніше. Однак у зв’язку з початком війни РФ проти України плани довелося відкласти до закінчення бойових дій. На гідроелектростанції відремонтують сталезалізобетонні прогонові будови автодорожнього переїзду, йдеться в заяві. Дорожній рух буде організовано з частковим перекриттям в зоні проведення робіт по одній полосі (відстань – близько 100 метрів). Схему організації руху погоджено із Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області.

“Звертаємо увагу водіїв: дотримання вагового та швидкісного режимів є необхідною умовою для подальшої безпечної експлуатації автодорожнього переїзду та безпосередньо гідротехнічних споруд Дніпровської ГЕС. Просимо про дисципліну та сподіваємося на розуміння”, – підкреслили в пресслужбі Дніпровської ГЕС.