Червоний промінь

Комендатура розпочала роботу в Запорізькій області

В Запоріжжі в понеділок, 22 серпня, відбулась нарада за участю керівництва ЗОВА, представників Нацгвардії України, Нацполіції, ДСНС, СБУ, Державної прикордонної служби та Військової служби правопорядку. На засіданні оголосили про створення та впорядкування роботи комендатури, запровадження особливого режиму на окремо визначених територіях Василівського району. Учасникам наради було представлено керівника структури – коменданта Максима Перегинця, повідомили в Департаменті культури та інформаційної політики ЗОВА.

Комендатуру запровадили з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2022 № 1455 “Про затвердження Порядку встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан”.

“Особливий режим в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на території обслуговування комендатури встановлюється з “00” годин “00” хвилин 22 серпня 2022 року”, – зазначено в повідомленні. Першочергове завдання утвореної структури – впорядкування виїзду на тимчасово окуповану територію. 

Комендатура розташована в Запоріжжі, її адреса – вул. Оріхівське шосе, 36.