Червоний промінь

Комендантську годину в Запоріжжі скорочено, транспорт працює довше

У Запоріжжі відсьогодні змінений час комендантської години. Про це у Telegram-каналі повідомляє Патрульна поліція Запорізької області. Комендантська година розпочинатиметься о 23:00 та триватиме до 05:00 години, йдеться у дописі.

Правоохоронці нагадують, що у комендантську годину суворо заборонено пересуватися містом. Вийти з дому можна лише в разі оголошення повітряної тривоги, аби пройти до найближчого укриття. Досі в Запоріжжі комендантська година розпочиналась о 22:00 і тривала до 5:00.

У зв’язку зі скороченням тривалості комендантської години міська влада вирішила подовжити роботу громадського транспорту на годину. Він працюватиме з 7:00 до 21:00. Окрім цього, відновлює роботу автобусний маршрут №39. Секретар міської ради Анатолій Куртєв розповів, що комунальні автобуси в Запоріжжі поки що працюватимуть лише на маршруті № 39 Нікопольський поворот – Запоріжжя-2. Їх кільксіть збільшать до 10. Транспорт пройшов технічне обслуговування, для його роботи закупили необхідний обєм палива. Про відновлення інших автобусних маршрутів міська влада повідомить пізніше.