Червоний промінь

Альфа-Банк бере нову назву з 1 грудня

Із 1 грудня АТ “Альфа-Банк” в Україні більше не існуватиме. Фінансова установа змінює юридичну назву на АТ “Сенс Банк”. Про це сьогодні, 28 листопада, повідомили на офіційному сайті компанії. В рамках ребрендингу буде змінено зовнішні вивіски, додаток на смартфони вже перейменовано в Sense SuperApp. При цьому бренд Sense Bank буде використовуватися латиницею. Остаточне перейменування буде оголошено вже за фактом події.

В нинішньому “Альфа-Банку” запевнили клієнтів, що їм не потрібно повторно підписувати документи або оновлювати вже чинні договори: вони продовжать свою дію і після завершення процедури зміни назви установи. Реквізити договору (номер та рахунок) теж залишаться без змін. Їх, як і нові реквізити банку, за необхідності можна буде подивитися прямо в застосунку Sense SuperApp.

Всі довідки та дозволи, які були видані до 1 грудня від імені “Альфа-Банку Україна”, також будуть діяти й надалі та не втратять своєї чинності після перейменування банку. Це стосується й всіх карток, які були видані з логотипом “Альфа-Банку” – змінювати їх не треба. Клієнти, які втратили картку або мають ту, що вийшла з ладу, можуть замовити її перевипуск в застосунку (як з випуском віртуальної версії, так і з доставкою фізичного пластику).

Акціонери “Альфа-Банку Україна” схвалили рішення про зміну назви ще в серпні. Наприкінці вересня його погодив і Нацбанк. Такий крок пояснюють небажанням асоціюватися з російським “Альфа-Банком”, особливо після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.