Червоний промінь

Два банки вже оформлюють пластикові картки з “тисячею за вакцинацію”

Альфа-Банк і Монобанк, які беруть участь у державній програмі “єПідтримка” із виплати “тисячі гривень за вакцинацію”, повідомили про можливість видачі пластикових карток для виплат за вакцинацію з цього тижня.

“З 10 січня у відділеннях Альфа-Банку можна отримати пластикові банківські картки для виплат 1 000 гривень за програмою єПідтримка. Раніше карти були лише цифровими та оформлювалися через цифровий банк Sense SuperApp”, — повідомили в пресслужбі Альфа-Банку.

Там, зокрема, зазначили, що карта буде видаватися новим клієнтам, яким було недоступне оформлення цифрової картки. Для цього їм необхідно з паспортом та ІПН звернутися до будь-якого відділення Альфа-Банку. Карта не персоніфікована, тому видається одразу ж у відділенні.

“Клієнти банку, які вже мають цифрову картку для виплат, можуть отримати пластикову картку на початку лютого, дистанційно замовивши доставку Новою поштою, або звернувшись безпосередньо до відділення”, — повідомили в Альфа-Банку.

Як отримати 1000 гривень на пластикову картку Альфа-Банку:

  1. Оформити картку у відділенні Альфа-Банку Україна;
  2. Для отримання грошей необхідно завантажити додаток Дія та у розділі «Послуги» вибрати «єПідтримка», надіслати заявку на отримання коштів та обрати картку Альфа-Банку. В цьому вам допоможе безпосередньо співробітник банку або будь-яка людина, котра знається на сучасних технологіях;
  3. Після вибору картки в Дії, 1000 гривень перераховується відразу ж на рахунок.

За даними пресслужби фінустанови, станом на ранок 10 січня клієнти Альфа-Банку Україна витратили вже 40 мільйонів гривень на придбання книг (40%), квитків у кінотеатр (28%), залізничних квитків (11,72%), а також квитків у театр (11%). На спорт витрачено 7%, на музичні концерти 2%, а на відпочинок та авіаперельоти – менше 1% коштів.

Крім того, співзасновник Монобанку Олег Гороховський повідомив у Telegram, що з 11 січня клієнти Монобанку, які оформили карту “єПідтримка”, можуть замовити пластикову картку до неї з доставкою на обране відділення “Нової Пошти”.