Червоний промінь

Астрологи розповіли, які знаки відчують радість і смуток в вересні

У вересні доля випробує на міцність два знаки Зодіаку. В перший місяць осені вдача відвернеться від них. Мова йде про Близнюків та Водоліїв. Життя ще трьох знаків у цьому місяці може докорінно змінитися. Такі прогнози наводять астрологи.

Кому в вересні не щаститиме?

Удача, скоріше за все, відвернеться від Близнюків. Ви можете потрапити в любовний трикутник, наслідки якого можуть дуже трагічними для когось одного, якщо не для всіх. Тому перш ніж кидатися у вир з головою, вам варто зважити всі “за” і “проти”. Припиніть ставитися до людей як до іграшок і тупотіти ніжкою, якщо чогось дуже хочеться. Пам’ятайте, що такою своєю поведінкою ви можете зламати комусь життя. Не забувайте і про бумеранг, який обов’язково до вас повернеться, і вже найближчим часом.

Останнім часом занадто безтурботно ставилися до життя Водолії. При цьому вони отримували від нього все найкраще. Настав і їхній час поборотися за місце під сонцем. В їхньому оточенні можуть з’явитися недоброзичливці, які так і будуть намагатися вставити їм палиці в колеса. Щоб уникнути масштабних конфліктів, Водоліям варто старанно робити свою справу і менше розмовляти. Не вступайте в дискусії, не з’ясовуйте стосунки, не робіть щось на зло. Тільки так у вас вийде обійти гострі кути і вийти з ситуації переможцем.

Хто відчує докорінні зміни?

Вересень 2022 року подарує багато сюрпризів Тільцям. На самотніх представників та представниць знаку Зодіаку чекає доленосна зустріч. Тож не лінуйтеся виходити у світ й будьте готові до того, що кохання накриє вас з головою. 

Справжнім улюбленцем долі цього місяця стане знак Діва. Очікується заманлива пропозиція, приставши на яку ви докорінно зміните життя. Це стосуватиметься як особистих, так і кар’єрних питань. Крім того, незабаром очікується грошовий потік – ваша праця буде гідно оплачена.

Козерогам радять триматися. Незабаром вам щаститиме у всіх сферах життя – на роботі очікується якщо не підвищення, то гарна премія. Особисте життя буде тихим та спокійним, з нотками романтики. Крім того, нарешті “розчиняться” всі проблеми зі здоров’ям.