Червоний промінь

Наші лікарі на полі битви з COVID

Межі вдячності лікарям за їх щоденну важку працю немає. Кожного дня працівники медустанов стикаються з десятками, сотнями недугів, в тому числі й заразними інфекціями – і з усіма ними пацієнт звертається в першу чергу до янголів в білому халаті, сподіваючись на якомога швидше одужання. А тепер перед ними нова загроза, яку науковці досліджують вже досить довго, та кожного разу вона має свіжі «козирі в рукаві». Жахлива коронавірусна інфекція, яка викликає масу ускладнень у людей незалежно від віку, тяжким випробуванням впала на людство рік тому. Рятувати від цього лиха інших, не шкодуючи свого здоров’я, довелося саме медикам.

«Ковідні» муки серед інших пізнала й жителька с. Відрадне, учасниця вокального колективу «Калинонька» Наталія Телегіна. Зараз вона проходить курс лікування в КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня» Вільнянської міської ради. На власні очі бачить, як до COVID-відділення щодня потрапляють нові люди, реанімація буквально забита пацієнтами, тому як ніхто інший знає про рівень смертності від цієї хвороби і має що сказати коронавірусним скептикам. Персоналу лікарні теж дуже непросто, але це не робить жодного з працівників менш сприйнятливим до чужого горя. Ставлення до людей тут на найвищому рівні, медсестри завжди по-людськи співчувають хворим, дбають про них, за потреби можуть поговорити, підтримати та розрадити добрим словом. Годують чудово, всім видають мінеральну воду. Лікарі своєю невпинною, безстрашною працею здійснюють неймовірний вклад в справу боротьби з коронавірусом.

На передовій – випускник Запорізького державного медичного інституту, невропатолог, лікар другої кваліфікаційної категорії, медик від Бога Олексій Юрійович Колєсов. Битва з нещадним COVID-19 – це його звична робота, яку він робить, щодня приїжджаючи до Вільнянська з Запоріжжя і перебуваючи в лікарні допізна. Він розробив власну систему профілактики та лікування коронавірусу, за допомогою якої врятував дуже багато життів. Разом із цим лікар завжди вдосконалює свої знання, дає пацієнтам корисні професійні рекомендації, виявляє щиру любов та турботу як до них, так і до власного покликання в цілому. Наталія висловлює велику подяку Олексію Юрійовичу від імені мешканців с. Відрадне, Миколай-Поле, смт Кушугум та Андріївка, котрі проходили лікування у цього Лікаря з великої літери.

На жаль, і в період третьої хвилі захворювання доводиться спостерігати,як люди їдуть в громадському транспорті, стоячи мало не «на головах» один у одного, знаходяться в багатолюдних приміщеннях й інших місцях масового скупчення, без елементарної захисної маски. Ми нехтуємо правилами, які є гарантією безпеки здоров’я і життя людей. Їх необхідно виконувати заради нашого ж блага.

Щиро дякуємо і низько вклоняємося за жертовний труд нашим лікарям, таким як Олексій Колєсов. Такі, без сумніву, є на кожній території.

Віталій АНДРІЄЦЬ.