Червоний промінь

Зранку в Мелітополі пролунав потужний вибух

(фото ілюстративне)

Сьогодні, 30 травня, приблизно о 8:00 в центрі тимчасово окупованого Мелітополя стався сильний вибух, є постраждалі. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, посилаючись на місцевих жителів. Попередньо відомо, що вибухнуло в районі ТЦ “Квартал”. У містян, хто проживає в районі вулиць Героїв України, Петра Дорошенка та Богдана Хмельницького, задрижали вікна та стіни.

Щотижневик “МИГ” із посиланням на російські пропагандистські ЗМІ повідомив, що вибухівка була закладена в дорожньому люку. Вибух стався тоді, коли повз проїжджав автомобіль Mercedes. Він опинився повністю зруйнованим. Постраждала, ймовірно, сім’я колаборантів, чиї імена не розголошуються. “У жінки поранення грудної клітини, у чоловіка – чисельні поранення тулуба та перелом обох ніг”, – зазначається у повідомленні.

В районі торгового центру розташована багатоповерхівка Євгена Балицького – “гауляйтера” Запорізької області, якого окупанти призначили на посаду “губернатора”. Тому існує вірогідність, що це результат роботи диверсантів. На фото, що поширилися в мережі, також  видно, як лікарі несуть на носилках доньку покійного Олега Балицького, брата Євгена Балицького, Євгенію Зайцеву. На місці події працювали окупаційні військові.

Мер Мелітополя Іван Федоров на брифінгу розказав про можливі причини інциденту. “Є кілька версій. Одна з них – рашисти роблять зачистку колаборантів, які більше не потрібні окупантам. Друга – у Мелітополі спостерігається помітний супротив місцевого населення, який загарбники намагаються придушити”, – сказав він, доповнивши, що “вибух вже проголосили терористичною атакою з боку України”.