Для розкриття резонансного злочину було задіяно максимальну кількість особового складу поліції. Правоохоронці допитали понад 1500 людей, які могли бути свідками вбивства. Відпрацювали відеозаписи майже 140 камер відеоспостереження. У результаті проведеного комплексу заходів були встановлені двоє фігурантів – чоловіки 21 та 33 років, обидва – жителі інших регіонів країни.

За даними слідства, зловмисники кілька днів стежили за жертвою, вдаючись до конспірації. У день злочину зловмисники чекали на посадовця біля будинку. Як тільки Максим Денщік вийшов з під’їзду, один з чоловіків здійснив п’ять пострілів з вогнепальної зброї. Після чого зловмисники зникли з місця злочину.

Після вбивства фігуранти виїхали з Запоріжжя та переховувалися на території інших областей.

Одного з фігурантів справи затримали у Києві та доправили до Запоріжжя, де за рішенням суду взяли під варту. Іншого фігуранта оголосили в розшук. Обом зловмисникам повідомили про підозру у вчиненні умисного вбивства.

За адресами, де переховувались підозрювані, а також в машинах на яких вони пересувались правоохоронці провели обшуки та вилучили речові докази.