Червоний промінь

Запорізький регіональний офіс «Зроблено в Україні» допоможе підприємцям

В Запоріжжі розпочав роботу регіональний офіс «Зроблено в Україні». Він об’єднує ресурси держави та експертів для підтримки підприємців та розвитку бізнесу в умовах війни, повідомляє Обласний центр зайнятості.

– Ми розуміємо, що без сильного економічного фронту не виграємо цю війну. Тому зосереджені на допомозі бізнесу, – зазначив голова Запорізької ОДА Іван Федоров.

Офіс працюватиме на базі філії Запорізького обласного центру зайнятості. Його мета – консультувати підприємців з питань розвитку власної справи, інформувати представників малого бізнесу про можливості їхньої підтримки від держави.

Фахівці офісу надаватимуть практичну допомогу в написанні бізнес-планів, оформленні документів для участі в грантових програмах урядового проєкту «єРобота». Серед найпопулярніших програм проєкту – «Власна справа» та «Грант для ветеранів/ветеранок та їх подружжя».

– Сьогодні бренд «Зроблено в Україні» став знаком якості. Ми віримо, що наш офіс надасть підприємцям, ветеранам та тим, хто хоче розпочати власну справу, необхідні ресурси для успіху, – зазначила новопризначена директорка Запорізького обласного центру зайнятості Зінаїда Бойко.

За словами очільниці Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк, це вже 17 центр в Україні. До кінця року загалом планується відкрити 80 офісів по всій країні.

«Зроблено в Україні» для бізнесу – частина національної платформи «Зроблено в Україні», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським.

Мета платформи – розвиток вітчизняного виробництва та підтримка українського бізнесу для посилення економічної самодостатності України.