Червоний промінь

Скаути доставлять Вифлеємський вогонь миру на вільні території

Полум’я надії прибуде до нашої країни в руках юних скаутів. Українські пластуни передадуть Вифлеємський Вогонь Миру мешканцям усіх регіонів, зокрема деокупованих територій. Про це розповіли в Національній скаутській організації “Пласт”. Як зазначено в повідомленні, пластуни отримають Вифлеємський вогонь від скаутів Польщі та Словаччини.

Цієї зими вогонь матиме особливе значення, впевнені в “Пласті”. “Коли всі українці живуть в умовах обстрілів та відключення електроенергії, сяйво Вогню з Вифлеєму стане для кожного символом об’єднання та незламності у боротьбі за наше вільне та мирне майбутнє. В єдності переможемо темряву!”, заявили в організації.

Вже відомий план, за яким скаути розвезуть вогонь по території України. У неділю, 11 грудня, о 18:00 полум’я привезуть до Михайлівського собору в Києві. Потім його передадуть предстоятелю Православної церкви України, митрополиту Епіфанію. Також отримати Вогонь зможуть всі охочі. Звідти його у лампадках відправлять до деокупованих міст та сіл. Вогонь миру вирушить на вільні території разом з різдвяними пакунками для дітей, де будуть продукти і речі для обігріву. Пластуни планують передати вогонь в усі регіони, а також військовим на фронт.


Вифлеємський Вогонь Миру – це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Вона полягає в поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Вважається, що вогонь символізує мир, любов та добро, символічно об’єднуючи всіх українців. Вітчизняні пластуни підтримують ініціативу вже більше 20 років.