Червоний промінь

 «Вальс Перемоги» подарував нам перемогу

 У Палаці культури «Шинник» у Дніпрі  два колективи ансамблю бально-спортивного танцю «Стиль» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва  « Карамель Dance». Це вже був другий візит вихованців тренера-хореографа  Наталі Темченко до сусіднього міста, які представляють позашкільний заклад освіти «Комунарський районний центр молоді та школярів» міста Запоріжжя.

У першій спробі, в березні, старша група з шести пар привезла з Дніпра друге місце з латиноамериканською композицією «Самба»…

Цього разу виїзд до сусідів був більш вдалим і продуктивним. Молодші діти (вікова категорія 6-9 років), у номінації “дитячий танець” вибороли 1 місце за композицію  «Ми щасливі діти».

Старші у номінації «юніори» 10-14 років представили на розсуд поважного журі «In the mood” (Джайв) та « Вальс Перемоги». В результаті – джайв з групи латиноамериканських танців знову приніс друге місце. А от «Вальс Перемоги» – зворушливий, мелодійний, тендітний беззастережно примусив суддів виставити найвищі бали і забезпечив заслужене перше місце!

Артем Бобровицький, 7-Б клас СШ 7, у парі з Лією Нідєльською, 6-В клас СШ 7. Аріна Рибіна, 7-В клас СШ 7, у парі з Микитою Заверіко, 7-А клас гімназія №8. Вероніка Дубіна, 5-Б клас СШ 23, у парі з Павлом Бобровицьким, 7-Б клас СШ 7. Ксения Бусь, 5-Б клас СШ 23, у парі з Данилом Дубіним, 8-В клас  СШ 23. Ярослав Бусь, 8-В СШ 23, у парі з Оленою   Мазуренко,  9-Г клас СШ 23. Аріна Літвін, 5 клас СШ 23, у парі з Кирилом Заверіко, 7-А клас гімназія № 8. Вже тривалий час танцюють разом. На їх рахунку чимало нагород всеукраїнського та міжнародного рівнів.

… З Дніпра цього разу всі поверталися дуже втомлені, це не просто було прокинутися о 5-й ранку, щоб до сьомої години дістатися до сусіднього міста. Бо вже опів на восьму треба було випробувати паркет і зробити хоча б кілька па на великій сцені. Та й сам танцювальний марафон, коли до обіду виступили 74 танцюристи у соло і різноманітні колективи (брейк-данс і стріт-данс, вільна хореографія, бальні і народні танці) виснажив дуже-дуже. Але ЩАСЛИВІ, що привезли до рідного Запоріжжя два кубки за перше місце, один за друге, купу пам’ятних медалей і грамот!   

Отже «Вальс Перемоги» подарував нам Перемогу! Таку необхідну і жадану. Бо лише нашим дітям і тренеру відомо скільки праці було вкладено під час триразових на тиждень тренувань, скільки було хвилювань через постійні повітряні тривоги у такі суворі часи війни у прифронтовому Запоріжжі.

Дякуємо тобі, Наталіє Валеріївно, за те, що ти робиш з нашими дітьми у важкі години війни. Низький уклін тобі й твоєму таланту тренера і хореографа!

Едуард Бобровицький, 

почесний член Національної спілки журналістів України