Червоний промінь

Український оркестр вирушив у благодійний тур Європою

Харківський кросовер-оркестр Prime Orchestra рушає в світ з українською культурою. Трупа починає осінній тур містами Європи з новою програмою Rock Sympho Show. Митці виступлять у містах Польщі та Чехії, збираючи кошти на допомогу для жителів Харківської області, пише “Укрінформ”. Тур розпочався у польській Варшаві. Далі музиканти планують зіграти в містах Злін, Брно, Прага, Острава (Чехія), Вроцлав, Катовіце та Кельце (Польща).

Як зазначив режисер Prime Orchestra Юрій Рибалка, оркестр планує активно гастролювати і розповідати європейському глядачеві про те, що відбувається в Україні. “Ми можемо дуже чітко донести те, що війна – це реальність, вона відбувається зараз, в XXI столітті”, – зазначив Рибалка. Він додав, що дуже часто людей доводиться переконувати. Для цього доводиться показувати особисто відзняті відео про злочини росіян.

Фронтмен, вокаліст Prime Orchestra Максим Перехожук наголосив на меті оркестру під час концертного туру – це збір допомоги для України. Він зазначив, що оркестр намагається допомагати українцям, які перебувають на вже звільнених територіях коштами, речами і всі необхідним. Наприклад, музиканти вже зараз допомагають деокупованому місту Куп’янськ на Харківщині.

Під час концертів оркестру звучатимуть найкращі композиції світових легенд XX та XXI століть: Led Zeppelin, Deep Purple, Queen, AC/DC, Metallica, Depeche Mode, Rammstein, Nirvana, Coldplay, RHCP, Bon Jovi та інших. Крім того, українські твори лунатимуть у виконані оркестру у власній ексклюзивній інтерпретації.