Червоний промінь

Кабмін офіційно підвищив медикам зарплати

Кабінет міністрів прийняв рішення про підвищення заробітних плат лікарів з 1 січня 2022 року. Відповідне рішення ухвалено під час засідання уряду.

Так, розмір зарплати за повністю виконану місячну (годинну) норму праці складе: на рівні не менше 20 тис. грн – лікарям (крім лікарів-інтернів) і професіоналам з вищою немедичною освітою, допущеною до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я; на рівні не менше 13,5 тис.грн – фахівцям з базовою вищою і неповною вищою медичною освітою.

“Трансформація медичної системи у 2022 році відбуватиметься прискореними темпами завдяки рекордному бюджету, виділеному на цю сферу. Серед ключових позицій – суттєве збільшення рівня оплати праці медиків, а також забезпечення додаткових фінансових гарантій для медичних працівників. Мінімальна зарплата лікаря на рівні 20 тис.грн – це вагомий результат для нашої країни.  Завдяки рекордному бюджету НСЗУ буде підвищено фінансування лікарень, що дасть можливість також оновлювати та модернізувати медустанови”, – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.