Червоний промінь

Кабмін зробив реєстрацію сільгосптехніки простішою

Кабінет Міністрів вніс зміни до Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні у п’ятницю, 29 липня. Про це йдеться в повідомленні Урядового порталу.

“Реалізація цього рішення Уряду дозволить розширити перелік суб’єктів господарювання, що здійснюють процедуру затвердження типу сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів, що у цілому сприятиме спрощенню та прискоренню процедури введення їх в експлуатацію”, – зазначається в повідомленні.

Кабмін цим рішенням надав Міністерству аграрної політики та продовольства можливість уповноважувати органи з оцінки відповідності будь-якої форми власності здійснювати діяльність із затвердження типу сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів та їх компонентів. Рішенням Уряду встановлюється також необхідність дотримання з 1 січня 2024 року (раніше було з 1 січня 2023 року) посилених вимог до сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів щодо обсягів викидів забруднювальних речовин.