Червоний промінь

В РФ вже працюють над перемогою Путіна на наступних “виборах”

В адміністрації президента Росії вже почали готуватися до президентської кампанії 2024 року. Її переможцем вчергове має стати чинний голова країни-агресора Володимир Путін. Про це пише російське видання “Медуза” із посиланням на власні джерела. Як пишуть журналісти видання, внутрішньополітичний блок АП почав проводити наради щодо наступних “виборів”.

Джерела стверджують, що в таких зборах беруть участь чиновники і політтехнологи, які співпрацюють із Кремлем. На нинішньому етапі у Путіна розуміють тільки загальні “контури” прийдешніх “виборів”. Але вже “доволі зрозуміло”, під кого буде кампанія. Один зі співрозмовників “Медузи” наголосив, що “про якихось інших кандидатів не йдеться”. “Спаринг-партнерами” російського керманича будуть представники парламентських партій, а ліберальних кандидатів не буде навіть для вигляду, зазначило джерело.

Інший інформатор, наближений до адміністрації президента РФ, заявив, що зазвичай до президентських виборів у Кремлі починають готуватися приблизно за півтора року до дня голосування. Традиційно воно відбувається в другу неділю березня. Зазвичай визначаються “контури” кампанії, потім обирають політтехнологів, які “відповідатимуть” за голосування в регіонах. Після цього вибудовуються “мобілізаційні сітки”, де вирішують, хто “збиратиме” бюджетників та інших лояльних до влади виборців. Приблизно в цих часових рамках визначається остаточна ідеологічна стратегія кампанії.

До цих президентських “виборів” війну в Україні хочуть завершити. Проте в який саме спосіб – остаточно не зрозуміло. “Що буде оголошено перемогою? На вибори треба виходити з досягненнями. Наприклад, з якимось набором приєднаних територій. Але які це будуть території – це поки незрозуміло“, – розповіло одне з джерел видання.