Червоний промінь

“Укрпошта” починає роботу з великими посилками, стандартні подорожчають

Укрпошта повідомила про нововведення з 1 липня – зокрема, поштовий оператор буде приймати та доставляти крупногабаритні посилки. Також компанія підвищує вартість стандартної доставки в межах України в середньому на 14% та в межах області – на 13%. Про це повідомляє пресслужба “Укрпошти”.

“У більшості областей “Укрпошта” повернулася до довоєнного графіку роботи. Виключення складають тимчасово окуповані території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей, де робота здійснюється в індивідуальному порядку з огляду на поточну ситуацію. Також у деяких звільнених містах, де наразі населення повернулося лише частково, відділення “Укрпошти” працюють за скороченим графіком та перейдуть до довоєнного режиму, як тільки збільшаться обсяги роботи в зв’язку з поверненням людей”, – пояснили в компанії.

Зазначається, що з 1 липня поштовий оператор буде приймати та доставляти крупногабаритні посилки: велосипеди, автомобільні бампери, пуфи та інше в усіх обласних центрах, а також в містах: Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, у виділених відділеннях для таких відправлень.

Крупногабаритним вважається відправлення фактичною вагою до 30 кг, довжиною найбільшої сторони від 0,7 м до 2 м, та сумою всіх сторін (висота + довжина + ширина) – до 3,5 м.