Червоний промінь

“Облводоканал” оновив оснащення – допомогли міжнародні організації

Завдяки співпраці із благодійними організаціями КП “Облводоканал” ЗОР оновлює обладнання. Зокрема, комунальне підприємство отримує додаткову допомогу для відновлення постачання води у тих населених пунктах, які постраждали внаслідок бойових дій. Новинками оснащення поділилися в Відділі комунікацій Запорізької обласної ради.

За словами директора “Облводоканалу” Сергія Басанського, наразі підприємство співпрацює з двома організаціями: Червоний Хрест (з нею підписано Меморандум про співпрацю, яким визначено обсяги й напрямки допомоги) та ACF. Основний напрямок співпраці з благодійними організаціями – забезпечення обладнанням, необхідним для швидкого відновлення водопостачання в складних умовах.

Днями, в рамках Меморандуму з організацією Товариства Червоного Хреста, підприємство отримало сучасний екскаватор-навантажувач, який має високі прохідні властивості. Також для КП “Облводоканал” вже надано мобільні резервуари та системи очищення води – їх використають для відновлення водопостачання у Степногірську. Найближчим часом очікується доставка двох генераторів, які необхідні для відновлення подачі води у Кам‘янському. У перспективі – придбання аварійного автомобіля та універсальної автівки з маніпулятором. У співпраці з іншим благодійним фондом ACF підприємство отримає зварювальний пристрій та труби для заміни аварійних ділянок мереж водопостачання на напрямку “Вільнянськ – Новомиколаївка – Новоолександрівка”.

“Бойові дії на території області суттєво ускладнюють роботу підприємства, хоча наші фахівці роблять усе можливе й від них залежне для забезпечення наших споживачів питною водою. Є проблемні ділянки, тому допомога наших партнерів сьогодні дуже важлива”, – зауважив Басанський.

Своєю чергою перший заступник голови облради Людмила Любім від імені громади подякувала благодійним організаціям за додаткову підтримку комунального підприємства. “В умовах війни силами обласного бюджету чи коштами підприємства “Облводоканалу” складно забезпечувати його модернізацію. Тож завдяки підтримці наших партнерів комунальники можуть відповідати на виклики часу в складних умовах, а бюджетні кошти підуть на ЗСУ”, – наголосила Людмила Любім.