Червоний промінь

Прикраси Перемоги. Маленька Діана з Ніжіна зібрала велику суму для ЗСУ

11-річна школярка з Ніжина (Чернігівська область) для найшвидшої перемоги України докладає всіх зусиль – та навіть більше. Діана Насібова продає власноруч зроблені прикраси, щоб допомогти українським військовим. Таким способом вона вже зібрала та передала 50 тис. грн на тепловізор для Збройних сил. Великий подвиг маленької дівчинки опинився в центрі уваги журналістів ТСН.

Раніше дівчинка дбала про безпритульних тварин, а тепер має глобальніші плани. Вона власними руками майструє перемогу в вигляді біжутерії, яку сама ж продає на місцевому базарі. Серед асортименту 11-річної українки є як власноруч виготовлений товар, так і те, що інші пожертвували на продаж. Завдяки її можливостям та пожертвам містян нашим воїнам вже відправили 50 тис. грн для купівлі нового оснащення.

Усі зібрані кошти протягом школярка відносить до храму, а потім повертається додому та одразу сідає поповнювати запас прикрас для продажу. Гроші збираються у настоятеля храму, військового капелану. Від початку повномасштабного вторгнення місцева святиня частково перетворилася на волонтерський склад. Сюди люли приносять передачі на фронт для рідних та усіх, хто потребує допомоги.

Допомога Діани для ЗСУ надихнула і її друзів. До ініціативи також долучилася її подруга, 12-річна Софія Василенко, яка поруч торгує тістечками та пастилою.