Червоний промінь

Наші шпажистки нафехтували на “срібло” Кубка світу в Естонії

Українська спортивна арена продовжує доводити світові: наш народ ніколи не зупиниться, які б складнощі його не спіткали. Чергову почесну нагороду в актив держави записали наші шпажистки. Сьогодні, 13 листопада, дівчата вибороли срібну медаль командного турніру на етапі Кубка світу в Таллінні. Про це повідомив профільний портал sport.ua. З прекрасного виступу на світовій першості команда шпажисток розпочала новий фехтувальний сезон.

На шляху до фіналу “синьо-жовті” розібралися з командами Австрії (43:42), Швейцарії (45:39), чинними срібними олімпійськими призерками та чемпіонками світу з Південної Кореї (45:39) і польками (44:37). Лише у фіналі українки поступилися віце-чемпіонкам світу та Європи з Італії, яка фінішувала другою на останньому світовому чемпіонаті. Напружений поєдинок завершився на користь представниць Апеннін – 33:28.

За збірну України на турнірі виступали Владислава Харькова, Ксенія Пантелєєва, Інна Бровко та Юлія Свистіль.

Турнірна таблиця Кубка світу з фехтування шпагами (команди) в Таллінні має такий остаточний вигляд:

  1. Італія;
  2. Україна;
  3. Франція;
  4. Польща.

Раніше чемпіон Паралімпіади-2016 Андрій Демчук переміг на етапі Кубка світу в Італії із фехтування на візках. Після перемоги він подякував Богу і ЗСУ “за те, що ми можемо робити те, що вміємо найкраще”.