Червоний промінь

На Запоріжжі жителям прифронтових територій дадуть безкоштовні дрова на зиму

На територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, місцеву владу зобов’язали забезпечити жителів безкоштовною деревиною. Кабмін підтримав відповідну ініціативу Мінреінтеграції, повідомляють українські ЗМІ. Це буде зроблено для того, “щоб кожна сім’я мала змогу зігріти будинок протягом осінньо-зимового періоду”.

Відповідні розпорядження про безкоштовну роздачу дров і гроші з бюджету за них призначені обласним військовим адміністраціям Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей, території яких прилягають до зони проведення бойових дій.

Для цього Уряду довелося видати окреме розпорядження про перерозподіл коштів. Адже витрати на закупівлю і доставку деревини обласним військовим адміністраціям компенсують шляхом перерозподілу субвенції з державного бюджету. Розподіл субвенції планується здійснювати пропорційно згідно з пропозиціями, наданими керівництвами ОВА.

Реалізація проєкту здійснюватиметься в межах видатків, передбачених Міністерством з реінтеграції тимчасово окупованих територій, розміром в 562,5 млн грн.