Червоний промінь

Рух вперед Ольги Чорнобут

До розуміння пов’язати своє життя зі школою кожен з педагогів прийшов по-різному. Вчитель інформатики Малокатеринівської гімназії «Мрія» вже в старших класах зрозуміла, що за комп’ютерними технологіями велике майбутнє. Тому й стала студенткою авіаційного коледжу, де навчалася за спеціальністю «комп’ютерні мережі». Отримала диплом з відзнакою.

Потім був Запорізький національний університет і нова спеціальність «програмне забезпечення». Але й на цьому вона не зупинилась. Після закінчення магістратури Бердянського університету отримала диплом за спеціальністю «комп’ютерні технології».
Вже 12 років працює в своїй «Мрії» Ольга Сергіївна. За цей час зарекомендувала себе творчим вчителем, щедро ділиться знаннями з учнями, прищеплюючи їм любов до інформатики. А результати говорять красномовніше, ніж будь-які слова. Протягом останніх п’яти років в районних олімпіадах з інформатики 2 учні гімназії посіли І місце, ІІ-е – 4 учні, ІІІ-є – 2 учні. Троє учнів були учасниками обласних олімпіад.
Учні Малокатеринівської гімназії «Мрія», завдяки Ользі Сергіївні, активні учасники конкурсів «Бобер», Всеукраїнського конкурсу з інтернет-технологій, «Безпечний інтернет». Плідною була участь юних малокатеринівців в он-лайн олімпіаді з інформатики. Дипломи І ступеню отримав 1 учень, ІІ ступеню – 13 учнів, ІІІ ступеню – 25 учнів. Два роки поспіль учні гімназії брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Весела наука» і двічі вихованці Чорнобут О.С. займали друге місце в номінації «Анімація». Вчителька впевнена, що попереду ще не один конкурс, і обов’язково будуть переможці з нашої гімназії.
Ольга Сергіївна вже декілька років є членом профспілкового комітету закладу. Успішно справляється з обов’язками класного керівника 11-го класу. І колеги, й учні поважають її за компетентність у своїй навчальній дисципліні. А ще – за комунікабельність, ініціативність.
Грамоти від Запорізької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки ОДА, Запорізької район-ної адміністрації та адміністрації закладу свідчать, що у Ольги Сергіївни Чорнобут є не тільки здобутки, але й великий творчий потенціал.
Тож побажаємо нашій колезі нових успіхів на шляху до вершин педагогічної майстерності!

Надія ГРИБОВА,
директор гімназії «Мрія».