Червоний промінь

Тетяна ДУЦИК – вчитель з міжнародним іменем

Міністерство освіти і науки оголосило лауреатів премії Global Teacher Award 2021 – міжнародної нагороди, яку присуджують за видатні здобутки у вчителюванні. Її ініціатором є індійська організація Aks Education Awards, яка займається освітнім менеджментом і дослідженнями. Цього року в змаганні взяли участь десятки тисяч викладачів зі 110 країн світу – і з них вибрали лише кількадесят переможців.

Далеко не кожен вчитель може бути номінованим на цю престижну освітянську премію. Щоб стати лауреатом, треба продемонструвати значний внесок у розвиток учнівства та вплив на спільноту.
Серед них цьогоріч опинилася вчителька Балабинської гімназії «Престиж» Тетяна Дуцик. Вона – вчителька англійської мови початкової школи. Педагог працює в інклюзивному класі, учні якого мають підвищені, особливі освітні потреби, до кожного з яких потрібен свій підхід. Завдяки самовідданій, а тому й результативній праці жінка дає дітям найякіснішу освіту в своїй галузі. Вважає, що оскільки сучасні діти багато часу проводять онлайн, реальне спілкування стає мистецтвом, якого потрібно навчати. Для цього чудово підходить метод сторітелінгу (оповідання), зазначено в тексті про лауреатів на сайті «Освіторія». Варто зазначити, що колосальна робота жінки на благо особливої малечі вже була відзначена на рівні країни. Тетяна Сергіївна – лауреатка обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу», також перебуває в топ-50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020. Це був тільки вітчизняний рейтинг, а тепер викладачка, можна сказати, отримала світове визнання. «Я дуже рада, що мені вручили міжнародну премію. Для мене це велика честь, адже нею визначають видатних вчителів з усіх куточків світу. І, напевне, кожен інший лауреат відчуває те ж саме. Діти – це наше майбутнє, в них наше відображення», – прокоментувала вона цю подію.
Приєднуємося до чисельних вітань на адресу Тетяни Сергіївни, зичимо жаги до роботи, успіхів, витримки, благополуччя, прихильності долі. Нехай Ваші вихованці завжди пам’ятають Вашу доброту і те, завдяки кому ростуть такими розумними та успішними!