Червоний промінь

Сучасна руханка від «мрійників»

На початку листопада вчителі Балабинської гімназії «Престиж» ініціювали челендж, присвячений заняттям спортом вдома під час дистанційного навчання. У Facebook вони передали естафету колегам з гімназії «Інтелект». Кушугумські освітяни не тільки продемонстрували спортивну майстерність в домашніх умовах, але й показали своїх улюблених котів та собак, які налаштовують на позитивні емоції.

Нарешті дійшла черга прийняти виклик  колективу Малокатеринівської гімназії «Мрія», але вже без карантинних обмежень під час навчального процесу. «Мрійники» підійшли до участі креативно. В команді, яка складалася з 11 учасників, були не тільки вчителі, але й  заступник директора, медична сестра, секретар, бухгалтер та бібліотекар.  Всі виконували вправи з гімнастичною палицею, м’ячем, а також  з  гирями, а ще грали в баскетбол та підтягувалися й віджималися. Усміхнені обличчя членів команди, які в  Facebook могли побачити користувачі сторінки «Кушугумської ОТГ (Балабине, Кушугум, Малокатеринівка)» – свідчення того, що від участі в челенджі працівники «Мрії» отримали справжнє задоволення.

А ті педагоги навчального закладу, які не брали участь  в спортивній частині челенджу, виставили світлини з кицьками, песиками… і не тільки, під слоганом «Ми за любов до тварин». Цікаво було всім!

Пресцентр Малокатеринівської гімназії «Мрія».