Червоний промінь

Олег БУРЯК став новим головою Запорізької райдержадміністрації

Головою Запорізької райдержадміністрації призначено Олега Миколайовича Буряка, відповідне розпорядження Президента України було опубліковано на сайті 29 листопада ц.р.

Представити нового керівника колективу та громадському активу району 1 грудня до райдержадміністрації завітав очільник області Олександр Старух. Він, зокрема, подякував першому заступнику ЗРДА Світлані Чудесновій, яка майже рік, в умовах реформування району, сумлінно виконувала обов’язки керівника виконавчої гілки влади.

Голова ЗОДА О.Старух охарактеризував новопризначеного очільника Олега Буряка як енергійного, наполегливого громадського діяча з активною позицією, котрий був депутатом облради попереднього скликання, має успішний досвід керівника підприємства, тож має всі шанси достойно працювати на благо нашого району.

Запорізький район зараз найбільший в області, має понад 800 тисяч населення і чимало невирішених проблем.

Новому голові райдержадміністрації доведеться швидко увійти в курс справ, забезпечувати комунікацію з  громадами та містом, просувати реалізацію інфраструктурних об’єктів, які потрібні району, вирішувати проблеми водопостачання, енергопостачання, освоїти кошти субвенції з Держбюджету, робити внесок в боротьбу з COVID-19. Також важливим завданням є сприяння втіленню в життя проєктів в рамках програми «Велике будівництво» та покращенню інфраструктури району в цілому.

О.М.Буряк, у свою чергу, наголосив, що призначення на цю посаду для нього є високою честю, він відчуває відповідальність перед жителями Запорізького району і пообіцяв докласти усіх зусиль для успішного розвитку територій.

Відомо, що Олегу Буряку 49 років, має технічну та вищу юридичну освіту, у минулому бізнесмен, від Мелітопольщини був депутатом облради VII скликання. У 2020 році балотувався в облраду від партії «За Майбутнє», але не пройшов. Одружений. Має доньку від першого шлюбу.