Червоний промінь

“Аукціон Перемоги” провели успішні пані Широківської громади

Гарний настрій, тільки якісна українська музика і фуршет – так у п’ятницю, 1 липня, в Запоріжжі пройшов благодійний аукціон, організований Клубом успішних пані Широківської громади. Захід провели в Замку Катаріни Вальман, в рамках великого проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” за підтримки Агенції сталого розвитку “Хмарочос”. Жінкам вдалося зібрати чималі кошти, які призначалися на допомогу багатодітній родині внутрішньо переміщених осіб та підтримку ЗСУ, розповіли на сторінці Клубу в Facebook.
 
Підтримати українців на шляху до Перемоги місцеві панянки вирішили по-різному. В благодійних цілях вони виставляли на продаж продукти власного мистецтва, готували їжу, ліпили вареники, пекли хліб, проводили майстер-класи та ще масу чудових заходів. Про найпопулярніші лоти лунала особлива розповідь. Всі бажаючі могли пожертвувати в спеціальну скриньку гроші для Збройних Сил України – їх відправили до Фонду Сергія Притули.
 
За підсумками організаторів, учасникам вдалося зібрати вдвічі більше, аніж минулого разу – 24 400 грн. “Та головне – не тільки ці фінанси, а позитивні емоції, почуття єдності, згуртованості, велике бажання украінок і українців долучитись до допомоги”, – йдеться в повідомленні. Загалом захід супроводжувала патріотично-дружня обстановка, для членкинь Клубу діяв дрес-код – елемент червоного в одязі або патріотичний елемент. Надзвичайно завзяті, інтелігентні, радісні жінки, налаштовані на найскорішу Перемогу, потрапили в об’єктиви операторів 3-х місцевих телеканалів. Зазначається, що провели навіть професійну фотосесію.
 
Організатори висловлюють щиру вдячність всім, хто готував та купував лоти, гостям, а також членам чудової команди Широківської ОТГ.