Червоний промінь

Біленьківські берегині підтримали поранених воїнів продовольством

ГО “Сходи” разом із громадським об’єднанням “Запорізькі берегині” передали пораненим бійцям ЗСУ велику партію “органічної” підтримки. Жінки зібрали чимало зелені та овочів для шпиталю. 12 вересня все це передали запорізьким волонтеркам, які опікуються воїнами в різних лікарнях міста. Про це повідомила представниця ГО “Сходи” Наталія Залеська в Facebook.

За її словами, від жінок існував відповідний запит. В соцмережі було розміщено повідомлення про нестачу продуктів для бійців у закладах здоров’я. “Вже за декілька годин нам зателефонувала Наталія і привезла велику передачу. А там чого тільки нема: пахуча зелень, червоні та жовті томати, бурячок, виноград, смачна свіженька олія і тільки смажені пиріжки для поранених… Збирали посилку всім селом. Люди, з вами нічого не страшно!”, – написала голова ГО “Запорізькі берегині” Олена Шевчук. Як і раніше, аби підтримати поранених героїв, “принесли все та навіть більше”.

На жаль, кількість поранених нині зростає. І вкрай важливо, аби вони відчували вдячність за захист з боку цивільних. “Щиро, аж до неба вдячна кожному, хто долучається, хто привозить овочі, фрукти та зелень, хто в’яже тепленькі шкарпеточки та коврики, хто жертвує гроші та молиться за військових, хто працює та сплачує податки, хто виховує дітей справжніми українцями, яким не байдуже, в якій країні жити. Все буде Україна!”, – написала в Facebook Наталія Залеська. Також вона висловила впевненість, що лікування й відновлення бійців тепер буде найефективнішим і найскорішим.