Червоний промінь

164 доба військового вторгнення: РФ атакувала Запоріжжя третю ніч поспіль

Противник сто шістдесят четверту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам. На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін, доповіли в ЗОВА.

В повідомленні йдеться, що противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників, застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення. Надійшло 3 повідомлення про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами. Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 803 людини, з них 202 – діти.

Вже третю ніч поспіль ворог завдає ракетних ударів по Запоріжжю та передмістю. Сьогодні, 6 серпня, вночі росіяни вдарили по об’єкту інфраструктури в Шевченківському районі м. Запоріжжя. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Значних руйнувань також не зафіксовано, розповів голова області Олександр Старух. Окрім цього, обстрілу з боку окупанта зазнав промисловий майданчик смт Степногірськ. Пошкоджено електропідстанцію. Зараз у всіх населених пунктах громади немає електропостачання.