Червоний промінь

Кушугумську поліклініку передано селищній раді

2 квітня завершився останній етап передачі цілісного майнового комплексу «Поліклініка на 250 відвідувань в зміну в смт Кушугум». Об’єкт охорони здоров’я було передано Запорізькою районною радою зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району власнику, на території якого він знаходиться – Кушугумській селищній раді.
Законодавство не дозволяє продовжувати роботу вторинній ланці медичної допомоги (КНП «Запорізька центральна районна лікарня») в закладі, з яким не має жодних орендних відносин (як на приміщення, так і на медичне обладнання). До моменту скорочення філії поліклініки разом зі штатами, співробітники, які узгодили зміну істотних умов праці, будуть працювати на базі ЗЦРЛ на Верхній Хортиці в м. Запоріжжя.
Громаді було передано повністю укомплектовані сучасним обладнанням кабінети хірурга, травматолога, акушера-гінеколога, отоларинголога, офтальмолога, невролога, кардіолога, два стоматологічні кабінети, ультразвукової діагностики, клініко-діагностичну лабораторію, рентгенвідділення, фізіотерапевтичний кабінет, стерилізаційне відділення. Таким чином, громада отримала достатню базу для відкриття власного підприємства, яке зможе надавати спеціалізовану амбулаторну медичну допомогу, до якої звикли мешканці трьох селищ.
Я дуже вдячна людям, які в складний період, коли будівництво філії було зупинене, завдяки власній небайдужості знайшли в собі сили й засоби, щоб сучасна поліклініка була добудована, укомплектована та відкрита для людей.
Я дуже вдячна тим людям, які після відкриття філії поліклініки пропрацювали поряд з нами протягом чотирьох років, підтримуючи її прекрасний стан: господарчо-обслуговуючому персоналу, молодшим медсестрам, медичним сестрам, лікарям і їх керівнику Ользі Іванівні Приходченко.
Що ж до надання спеціалізованої допомоги мешканцям громади, то центральна районна лікарня ніколи не відмовиться від людей, яким протягом багатьох десятиріч надавала таку допомогу. Наші двері відкриті для всіх.

Тетяна ГУДИМ,
головний лікар КНП «ЗЦРЛ».