Червоний промінь

Житель Комишувахи незаконно вирубував дерева

За процесуального керівництва Запорізької окружної прокуратури викрито кримінальне правопорушення у сфері проти довкілля. До суду скеровано обвинувальний акт стосовно мешканця смт Комишуваха за фактом незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях за ч. 1 ст. 246 ККУ.

28 жовтня приблизно о 14:00 33-річний місцевий житель селища, маючи умисел на незаконну порубку дерев, прибув до полезахисної лісової смуги вздовж автодороги Харків-Сімферополь поблизу смт Кушугум, де без ордеру на вирубку лісу вчинив незаконну порубку 6 дерев породи клен, чим завдав істотну шкоду Кушугумській територіальній  громаді на загальну суму понад 29 тис. грн.

Під час досудового розслідування ухвалою слідчого судді накладено арешт на знаряддя вчинення злочину та незаконно добуті фрагменти дерев з метою їх подальшої спеціальної конфіскації.

Наразі обвинувальний акт відносно вказаного чоловіка, який обвинувачується у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, направлено до суду. Йому загрожує покарання у виді штрафу від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 17000-25500 грн або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.  

 Максим СОКОЛОВ,

в.о. керівника

Запорізької окружної прокуратури.