Червоний промінь

Вчені максимально наблизилися до Місяця – з’явилися вражаючі фото

Розміри космосу невідомі нікому. І це точно вражає уяву. Наскільки великий позаземний простір, наскільки й незвіданий. Космічна капсула NASA “Оріон” спробувала виправити це, зробивши неймовірні фото Місяця. Організація поділилася ними в своєму Instagram. Нові світлини є унікальними – вони зроблені з відстані в 128 кілометрів від супутника Землі. На чорно-білих знімках можна побачити кратери.

“Оріон” сильно наблизився до Місяця на шостий день місії “Артеміда”, зазначили в NASA. “Фото зроблено з використанням оптичної навігаційної системи “Оріона”, яка відобразила чорно-білі зображення Землі і місяця в різних фазах і відстанях. Ця життєво важлива технологія на льотному випробуванні “Артеміди I” допоможе довести свою ефективність для майбутніх місій з екіпажем”, – підкреслили вчені. 

На одному з фото вдалося зафіксувати поверхні Місяця з кратерами різних розмірів, розташованих на її поверхні. Ще одне зображення дозволяє побачити поверхню з більш близької відстані. 

До слова, космічна капсула NASA успішно здійснила політ на Місяць вперше за 50 років. Востаннє програма Apollo виконала це завдання в 1969 році.